| 123456789eooo a întrebat:

mi.am facut la sfarsitul lu' decembrie niste suvite si bretonul cu albastru de metil.si nici pana acum nu am scapat de verdele din par...adica de vreo 2 luni tot ma chinui sa iasa si nimic. e posibil sa nu mai iasa niciodata? mentionez ca sunt blonda vopsita si ca am incercat sa acopar verdele cu vopsea blonda da nu a mers va roog sa imi raspundeti dau fundita:**

5 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Eu iti recomand decolorantul de aici http://www.pisica-neagra.ro/......25%29.html de 9%....sau sa iti vopsesti parul intr-o culoare mai inchisa :(

| Johannaaa a răspuns:

Foloseste un decolorant de par, decoloreaza zona si vopseste-o blond.o sa functioneze

| 123456789eooo explică (pentru Johannaaa):

Oo doamnee asta ar insemna sa raman fara parstraight face nu pot sa fac asta ar fi prea mult credemaacrying((((((

| Johannaaa a răspuns (pentru 123456789eooo):

Nu ramai fara par, am o colega care si-a decolorat parul de 3 ori..la decolorat sa-l faca cu albastru de metil, la decolorat iar si s-a vopsit culoarea ei nat si tot asalaughing

| 123456789eooo explică (pentru Johannaaa):

Nu! cand zic ca nu am de gand sa fac asta stiu ce zic.eu intrebam daca ar fi vreo alta cale sau macar daca o sa iasa vreodata!straight face