| romiina a întrebat:

mi-am luat cartea Jurnalul Vampirilor- Intoarcerea:suflet-umbra. as vrea sa stiu daca pot sa o citesc, si sa pot intelege ceva? sau e ceva inainte de cartea asta care sa pot intelege?

2 răspunsuri:
| Roxiii03 a răspuns:

Sunt inca 4 carti inainte de asta : JURNALELE VAMPIRILOR 1.Trezirea, 2. Lupta, 3. Furia si 4. Reuniunea...Si apoi urmeaza Inroarcerea:Suflete-umbra.Nu ti-ai dat seama din titlu [INTOARCEREA] ca mai trebuia sa fie ceva inainte de asta?

| Skinnerela a răspuns:

Ce tare esti vrei sa stii daca sa o citesti sau nu.Pai daca iti place viata vampirilor in general poti incepe daca nu iti irosesti timpul degeaba sau daca vrei poti sa o faci cadou cuiva!