| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna^^. Mi-am rearanjat mobila in camera si cum am pus patul langa perete, peterele acela e cam gol acum straight face. ce as putea pune pe peretele ala straight face. Tin sa mentionez ca pe restul peretilor ca e mobila, ba sunt postere thinking Dar acolo nu as vrea postere, pentru ca, e prea mare spurafata, si cand o sa le dau jos o sa se strice peretele straight face. EU m-am gandit ca imi comand de pe net un steag din ala mare cu AC/DC, Sau voi ce ziceti puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Daca eu asi fi in locul tau, l-asi picta.big grinlaughing
Mereu mi-am dorit sa am 4 pereti liberi numai buni de pictat.Dar hello, ai un perete liber, ai atat de multe chestii de facut cu el.De exemplu, daca iti place sa canti, iti pui niste boxe, microfon, o chitara...Sau iti pui chitari pe pereti.Sau CD sparte.Sau pui poze cu tine si prietenii tai, inramate.Sau daca iti place sa desenezi iti pui un sevalet, acuarele etc. Poti sa iti pui atat de multe chestii, foloseste-ti imaginatia, tu stii cel mai bine ce iti place sa faci!happy

1 răspuns:
| wertori a răspuns:

Idea cu steagul nu e rea, dar poti sa pui un evantai mare in stil chinezesc daca are legatura cu restul camerei, daca nu ca sa umplii spatiul poti sa iti cumperi vreo 5-6 stegulete mai maricele si le pui din loc in loc :d