| EasyToBeCrazy a întrebat:

Help pls! big grin. Cum imi pot decora camera, handmade [[sunt fata]]hee hee si pe pereti ce as putea pune? am un perete care e gol, pe restul' am pus postere laughing Da`ti`mi va rog idei. de decoratiuni handmade. mai multe chestii, sau descrieti`mi fiecare camerahee hee Funda >: :*:*

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Poy eu, de exemplu am un perete plin de semnaturi si amintiri de la prieteni, am lipit si poze, amintiri de neuitat, iar cand ma simt singura sau imi e dor de prietenii mei ma uit acolo si imi amintesc de clipele petrecute cu ei [sa-ti sp cateva insemnaturi de pe perete: "jully te pup:* iesi la o bere duminica da?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amenajari japoneze
www.mobilaecologica.ro