| 000Diddy000 a întrebat:

Camera mea are culoare portocaliu deschis pe pereti, ceva inspre nuante de rosu, patul rosu, perdele tot ceva inspre nuanta peretilor si as vrea sa desenez ceva pe peretele de langa pat, caci e cam gol si nu stiu ce daca aveti idei... p. s. sunt fana anime si ma gandeam la ceva in tema dar nu stiu... orice idee e binevenita big hug Dau fundita+vot

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Gasesti tu ceva acolo. Nu e anime, dar s-ar putea sa iti placa.

| 000Diddy000 explică:

Ba... de prosti destia sunt satula, e plina lumea de ei... da baga-ti ma, ca altceva nu stii sa faci; si intai invata sa scrii romaneste, pe urma sa comentezi; daca tu esti un bou cu mintea in alta parte, care nu stie sa vorbeasca altceva decat prostii, de aici e problema ta, invata sa-ti revizuiesti comportamentul

| ClaraB a răspuns:

Te pricepi tu la desenat?
Sunt sticker-ele acelea de perete, foarte usor de aplicat si foarte dragute.Singura conditie este sa ai peretii drepti.
Te poti inspira de aici :
http://www.sticker-decorativ.ro/

| AleXzpm a răspuns (pentru ClaraB):

Fringe

| ClaraB a răspuns (pentru AleXzpm):

Nu jignesc de felul meu, dar tu ai ceva probleme la mansarda!

| AleXzpm a răspuns (pentru ClaraB):

-.- Avatarul tau este din Fringe (serial) credeam ca sti ce inseamna din moment ce ai un wallpaper din el... uite http://www.imdb.com/title/tt1119644/ PS: mansarda mea este CURATA! -.- pentru cineva care nu jigneste de felul sau o faci destul de usor. Scuze... si bafta!

| ClaraB a răspuns (pentru AleXzpm):

1. Asta te-am rugat sa-mi spui de prima data, inainte ca tu sa-mi raspunzi de 3 ori, in 3 locuri diferite, cu acelasi lucru.
2. Faptul ca am spus ca ai ceva la mansarda era doar o constatare. Jignirea ar fi urmat sa vina, ipotetic vorbind.
'Succesuri"!

| 000Diddy000 explică (pentru ClaraB):

Da, sunt buna la desenat si asta era ideea ca vroiam sa fie ceva facut de mine dar cred ca ma voi inspira si din astea multumesc mult

| DenniDen a răspuns:

Poi..si eu ma uit la animeul Naruto..nu stiu ce sa iti zic. dar poti desena un personaj din animeul tau fav..sau o echipa..sau am mai vazut eu prin filme emisiuni..cva cu negru niste desene. sper ca te-am ajutat. daca da poate ma rasplatesti cu o funditahappynumai daca te-am ajutat:*

| allyx14 a răspuns:

Daca esti baiat ti-as sugera ceva gen naruto sau sasuke si fata sakura sau din bleach o fata super

| cosmynass a răspuns:

Depinde foarte mult...Esti fana anime, eh? laughing, pai banuiesc ca sti acei ochi din diferite anime-uri, simpatici rau de tot; x; x (ochii). Poti incerca sa faci doi, dar frumos, si maaare smug
Daca nu, poti face o scena intre mai multe personaje (mai mici pentru mai multe, mai mari dar mai putine)... Din anime-uri diferite.De exemplu din Naruto il iei chiar pe Naruto si din Zero no Tsukaima (daca ai vazut) iei pe fata numita Louise...Am dat un exemplu.
Poti face de asemenea ceva intitulat "Pagina Manga" (daca stii ce-i aia anime sti si ce e manga, nu?!) - adica tot asa, faci un dreptunghi intors, apoi mai multe patratele de diferite marimi si in patratele faci o mica poveste amuzanta/trista, cum vrei ^^.
Ai putea sa faci un personaj ff simpatic, ori dintr-un anime favorit, ori pur si simplu un personaj care il adori (desi n-ai vazut anime-ul)
Poti sa creezi tu unul sau eventual, poti sa imprumuti adica : iei fata lui Sakura, mainile lui Naruto, corpul lui Sasuke.
Si tot asa (daca s-au dat multe exemplu din Naruto)
Si mai suuuuuunt muuuuuuuulteeee...
Sper ca iti place vreo' una sau ti-am dat idei.
Spor! ^^