| DoarOana a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa editez poze si as vrea sa invat cum sa fac poze digitale utilizand photoshop. Credeti ca este undeva in Romania clase pentru asa ceva? Sunt din Cluj.

As cauta eu sa vad numai ca nu stiu cum sa caut. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search

http://www.google.ro/......tp?/search

Gasesti o gramada de siteuri cu tutoriale foarte bine explicate. Eu tot acasa am invatat.

1 răspuns:
| bogdang a răspuns:

Cum a zis si motannu, exista multe tutoriale video si scrise pentru asa ceva si, desigur, carti.
Incepe cu lucrurile de baza si abia apoi, daca te descurci si merge treaba poti cauta cursuri de specialitate. Dar tot ce e de baza poti lucra si acasa.

Daca te decizi insa sa faci cursuri (desi te sfatuiesc sa nu dai banii pe ele, nu inca), cauta persoane care au deja experienta pe forumurile si site-urile de profil. Bafta!