| anonimaa a întrebat:

fundita!
deci exista si alte programe de editat poze in afara de photoshop care de exemplu: sa pot sa ma copiez dintr'o poza si sa ma pun in alta, adica sa am alt cadru. eu prin cadru inteleg alt peisaj, decor, fundal, nu rame.
de exemplu sa am o poza facuta in camera si sa apar intr'o padure sau biblioteca de ex. intelegeti?
chiar sunt curioasa si imi place mult sa editez poze deci...as vrea sa invat daca se poate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

FaceOnBody e programul care se potriveste cu ce cauti tu, sperkiss. incearca si vezi daca e bunbig grin

Fundahappy?

2 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Photoshop CS2, cam asta merge cel mai bine. Dar trebuie sa stii sa umbli. Iti ia mult timp sa inveti. Incearca macar! Tutoriale pe youtube! Pwp :*

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Photoscape, eu aici imi editez pozele.happy Pa-pa:*.