| DeeaLove08 a întrebat:

nu este o intrebare, ci un anunt! am pus recent o intrebare la care cei care o vedeau scriau orasul din care sunt. am numarat voturile si ORASUL TPU este : BUCURESTI! happy
top 10:
1)constanta
2)brasov
3)timisoara/suceava
4)pitesti/buzau/galati
5)ploiesti
6)targoviste/iasi
7)cluj/craiova/bacau/arad/botosani
8)rm. valcea/baia-mare
9)sibiu
10)oradea
:-x

Răspuns Câştigător
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Si eu sunt din Bucuresti :X

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu știu dacă observi, însă orașele astea sunt scrise aproximativ în ordinea numărului de locuitori, cu mici excepții. Ceea ce se și leagă de fosta ta întrebare. Pur și simplu nu prea era nevoie să faci o astfel de statistică. Baftă

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar așa?
Pitești.
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Eu ma aflu pe locul 4 adica Galatibig grin