| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti unde as putea sa gasesc in curs de fotografie online.Niste sfaturi macar despre cum poti sa faci fotografii reusite?
Daca se poate un link...va rog.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

In primul rand iti trebuie o scula buna, adica nu aparatele foto de fite de la noi + trebuie sa pui suflet in ceea ce faci(fotografie)si sa incepi prin a exersa...si mie mi-ar fi placut sa fac asa ceva dar...:), ups m-am intins la povesti, sorry! here >> http://www.foto-magazin.ro/......e_open.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm.cauta pe google.si am vazut la o librarie in romana care are o sectiune cu carti de fotografiat...si.la diverta sunt carti folositoarewinking poti sa-ti cumperi daca te intereseaza asa mult.

| ruadesol a răspuns:

Http://e-reducere.blogspot.com/......cadou.html - uite aici primesti un curs cadou. enjoy