| Cookie_3704 a întrebat:

nu stiu ce s-a intamplat cu tastatura mea . nu mai merge nici o tasta.am desfacut-o sinu vad u nde e problema.adic nu e rupt nici un fir de l a chestia aia verde.toate chestiile acelea albe c are fac sa mearga tastele sunt la locul lor.se mai poate strica si din alt mot iv? si cum o pot repara fara sa o duc undeva sa o  repare? va rog ajutati-ma.acum am scris cu tastatura aia mica de la google

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Asa am patit si eu, pana la urma mi-am luat una noua, cea ce iti recomand si tie sa faci

funda plssss

| xSp0nge a răspuns:

Daca nu ai touch screen:]]

| Nimeni_2549 a răspuns:

Mai bine îţi iei alta nouă, nu e foarte sumpă.

Întrebări recente