| adelinel9 a întrebat:

Am desfacut o tastatura si cand am refacut-o la loc nu imi mai mergeau tastele, placa de baza a tastaturii nu avea nimic, mergea, dar nu mai mergeau tastele.Cred ca e o problema la legatura dintre taste si placa de la tastatura, ma ajutati? Va rog! Funda, promit!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Intre placa de baza si butoanele tastaturii este o fasie subtire din cauciuc, vezi sa stea bine pe placa de baza ca altfel nu fac butoanele contact cum trebuie.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra pe site-ul LaptopulMeu.Net acolo vei gasi raspunsuri.

| adelinel9 explică:

Va multumesc!