| diana0983 a întrebat:

Pagina Funny Este in cautare de admini care sunt acitivi si aduc like`uri! Avem bancuri, poze amuzante pe scurt avem de toate. Suntem la inceput si vrem sa ne ridicam cat putem de sus cu multe like`uri si multi admini activi. Suntem abia la inceput.dar cu ajutorul vostru speram sa crestem! va astept...

11 răspunsuri:
| Flynn2001 a răspuns:

Buna, am experienta! Te rog... Am 5 pagini. Si timp destul! Cum se cheama?

| SevenUp7up a răspuns (pentru Flynn2001):

Lasa si tu un id de mess sau cevabig grin

| SevenUp7up a răspuns (pentru Flynn2001):

Lasa o adresa de contact sunt creatorul acestei pagini

| Flynn2001 a răspuns (pentru Flynn2001):

Flynn.cleve@yahoo.com

| Flynn2001 a răspuns (pentru SevenUp7up):

Cum se cheama pagina ca sa dau like?

| alexandraFdh a răspuns:

Ma ofer eu big grin PS : nu o sa iti para rau happy

| SevenUp7up a răspuns (pentru alexandraFdh):

Salut lasa un id de mess sunt creatorul acestei pagini. lasa un id de contact sa vorbim

| alexandraFdh a răspuns:

Id meu este :alexwtssa_alle

| SevenUp7up a răspuns:

Alexwtssa lasa un id de contact ca sa iti dau adminul. sunt creatorul acestei pagini