| DyTz@ a întrebat:

Buna pe ce sit-uri intrati voi ca sa nu va plictisiti sau ce faceti daca nu aveti nimic de facut? funda pentru cele mai bune site-uri si idei

8 răspunsuri:
| Cubulets a răspuns:

Mai stau pe TPU ma mai duc pe imvu sa-mi bat joc de aia [si trece plictiseala] cateodata ma mai uit pe geam la oameni sile dau note dupa cum sunt imbracati, coafati ai itnteles tu laughing
Mai ies pe afara char daca cateodata nu prea am cu cine...
Mai iau un film si ma uit la el si altfel mai gasesc eu ce sa fac mai imi pun si postere prin camera etc...

| Chriss_5780 a răspuns:

Bună! Deci uite... fa asa.iti cumperi o punga de seminte si te utii la un film mistoo si trrece plictiseala:X

| RoooneyThePuf a răspuns:

S

| MarianaMadu a răspuns:

Eu mai mereu ma joc pe zoomumba.ro (am acolo un zoo cool) daca nu am chef de asta ma uit la un film pe care il descarc (nu mereu) de pe filme-traduse.tk sau ies cu prietenii. Cam atat :d

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc intru pe www.serialepe.net mai vad un serial cu adolescenti
mai intru pe pitzipoance, cocalari, printese sa mai vad ce mai e pe`acolo si mereu ies din siteurile alea cu o burta de ras:))
mai intru pe facebook, hi5, mai joc o ferma:))
una alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei un site interesant? atunci mergi aici http://www.panalu.net/ sa vezi cate chesti interesante, sunt si programe gratuite, foto in 3d, multe chesti care pe alte site nu gasesti, super fain site-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey DyTz@. Poi eu sunt baiat, de obicei intru pe TPU, hi5, jocuri, forumuri de tot felul, cauta ceva ce iti place! Ai vreun hobby? Daca da scrie hobby'ul tau pe google si te uiti pe acolo...Cam atat ti'am putut spunehappySper sa-ti fie de ajutor!:-H