| ing. a întrebat:

Pe Eurosport este finala de la Australian Open, dintre Roger Federer si Andy Murray.Cine credeti ca are mai multe sanse sa castige? Eu spun ca Federerhappy.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Federer cred ca va castiga pentru ca are o calmitate rara in el si e stapan pe orice situatiewinkingNu degeaba e cel mai bun jucator din lumehee hee
Desi eu una sunt fana Novak Djokovicwinking
Pacat ca nu a fost in forma turneul astabig grin

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Federer.

daniela
| daniela a răspuns:

Federer dar eu tin cu Murray, e englez frumusel rau de tot si mult mai simpatic decat Federer. Cel mai mult imi place de Nadal dar pacat ca nu mai e in forma

| costyn162 a răspuns:

Ma uit la meci. Deja s-a distantat Federrer. Nu e vorba ca Murray nu joaca bine dar cred ca Federrer are un avantaj fata de toti jucatorii: experienta. Este remarcabil felul in care isi pastreaza calmul intr-un meci de 5 seturi cum a fost cel de anul trecut din finala de la Wimbledon cu Roddick.
Deci preferatul meu este Federrer nu nu mai in acest joc ci in general, dar imi place si Djokovic.
Pe Nadal il apreciez pentru talentul sau, dar din pacate, cred ca in acest moment este intr-o cadere abrupta din cauza accidentarii la genunchi.

| robyroby a răspuns:

Federerwinking.

| franck2222 a răspuns:

Asa este.