| Flav a întrebat:

Splendoare in iarba. finala de la Wimbledon : Roger Federer - Andy Roddick
Sport.ro happy

5 răspunsuri:
| Flav explică:

Incredibil...setul 2... tie-break, 6-2, 4 mingi de set Roddick.si castiga Federer pana la urma.cu 6 mingi consecutive castigate.nu-mi vine sa cred... ce rau imi pare de Roddick sad

| sese a răspuns:

Cred si eu!

| AndrusKanu a răspuns:

Frumos meci, acum Federer e legendă.

| alexxandru a răspuns:

Daa, federer :X, sper sa casige, rodick-federer=7-5 6-7 4-3!

| alexxandru a răspuns:

Super meci! Mult noroc pe viitor pentru Federer si un + pentru Roddick, a jucat destul de bine!