| Wihaela a întrebat:

pe facebook, toata lumea poa` sa-mi vada profilu`. si nu mai vreau asta.cum fac sa fie profil privat? sa-l vada decat prietenii mei? fundita! =p~

Răspuns Câştigător
| BarBye a răspuns:

Apasa sus in dreapta pe Contul meu. Dupa setari de confidentialitate. Si dupa apasa pe personalizarea setariilor. Si ai acolo sa iti setezi profilul pe privat. Sper ca te-am ajutat. Daca nu te descurci lasa`mi un mesaj.

5 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Buna,te duci la 'Contul meu'.Apesi pe 'Setarile de confidentialitate'.Jos,vei gasi scris 'Personalizarea profilului'. Acolo vei gasi ce doresti. Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Account-Privacy Settings si cam asta e...

| euI a răspuns:

E simplu :contul meu>setari de confidentialitate>doar prietenii>save funda?

| SunShineyKidu a răspuns:

Buna. Sper ca te pot ajuta. Poti da la ' Contul meu' ( dreapta paginii sus ), ' Setari de confidentialitate' si acolo vei putea gasi ce te intereseaza. Succes!

| FallenRichard a răspuns:

Mergi la contul meu acolo la confidentialitate si acolo iti alegi