| Mia999 a întrebat:

Am vazut pe facebook la unii utilizatori, chiar daca au profil privat sau nu, ca la profilul lor nu apar prietenii, cum pot face si eu ca altii sa nu`mi mai vada prietenii de pe facebook? Funda.:X:X:X:Xtongue+voturiii

Răspuns Câştigător
| αηυтzα a răspuns:

In primul rand intri pe facebook-te loghezi-sus la Contul meu dai Setari de Confidentialitate si acolo scrie: Prietenii prietenilor, Prieteni, Personalizat si tu dai Personalizat si gata. funditalove struck?