| butterfly_4694 a întrebat:

Peste cateva zile va fi ziua mea de nastere.Cateva idei pentru organizare(jocuri decoratiuni tortul mancarea nu vreau meniuri spciale ceva usor)Petrecerea va fi la mine acasa. Dau funda la cea mai buna idee(care sa imi placa)!

Răspuns Câştigător
| mihamihaela1234 a răspuns:

Pai cati ani ai?
Ca mancare opteza pentru niste snitele (sunt usor de facut).
Ca decoratiuni:poate niste baloane, niste flori, nu cred ca ai nevoie de decoratiuni speciale insa te dfatuiesc sa faci loc pentru dans, jocuriwinking
Tortul:depinde de preferintele tale, eu sunt pe principiul cu cat mai simplu cu atat mai frumos...
Idei de jocuri:concurs de dans(se aleg peechi de cate 2 parteneri care trebuie sa danseze cu un balon intre ei fara sa il sparga)
Scaunelele muzicale
Desen pe baloane
telefonul fara fir
karaoke