| Adry05 a întrebat:

Bună!
Poate fi eliminat definitiv un comentariu pe facebook în aşa fel încât să nu-l vadă nimeni? Dacă da, cum? Prin spamuri? Şi dacă prin spamuri, cam câte sunt necesare? happy

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Pai ca sa nu mai vada nimeni comentariul persoanei aceleia dai pe X si dai stergere comentariu :3.
Sau daca e obscen si nu'ti place chiar deloc, intri pe profilul lui si ii dai spam sau il blochezi ca sa nu te mai vada/sa nu-l mai vezi.
Funda? big grin

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Comentariul il stergi pur si simplu. nu i dai spam. poti bloca persoana care te supara ca sa nu ti mai lese niciun comment.

| LikeCrazzy03 a răspuns:

Daca e vorba despre comentariul tau, dai X si se sterge definitiv, dar daca e vorba de comentariul altcuiva dai X [adica Spam] si va aparea chiar si asa, dar nu si continutul lui. Dar daca e vorba despre comentariul tau, am scris mai sus happy.

| Adry05 explică (pentru LikeCrazzy03):

Nu, mă refeream la comentariul cuiva postat pe o pagină publică, adică nu la o poză de-a mea sau ceva de genul.