| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Buna ptu as vrea sa bag si eu o tema pe blogul meu wordpress, da stiu daca e de exemplu zuramen.wordpress.ro nu pot urca o tema ca nu am domeniu meu cumparat, dar am un domeniu pe un alt site nu pot sa urc acolo fisierele si sa modific localitatea imaginilor de exemplu inloc de /images/blog.png sa pun www. games-download. com/images/blog.png? am uitat sa zic am tema la mine in pc si o sui pe site-ul meu ala cu domeniu cumparat cu ajutoril programului FileZilla. stiu in mare parte ce sa fac dar mai am nevoie de ajutor va rog mult daca ma puteti ajuta dati id sa vorbim pe mess.

1 răspuns:
| DITO a răspuns:

Intri in dashboard si dai la Appearance-Themes-Install Themes - Upload. Selectezi arhiva temei si o incarci. Dar vezi sa fie arhiva doar cu tema nu cu toata documentatia pentru ea. Pe urma o ai acolo la teme si o activezi.