| RzoneRo a întrebat:

Cum fac un site filme pe platforma wordpress? Am domeniu, cunostinte wp, tema. Problema este ca nu stiu cum sa atasez filmul si DMCA.

6 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Daca practic nu sti cum sa atasezi linkul de la vimeo/youtube etc este destul de simplu dar daca doresti sa faci upload direct pe site. nu cred ca iti permite marimea memorie de la host sa pui mai mult de 10clipuri.

Ca sa postezi un post cu un clip de pe youtube, cand dai new post apare in dreapta o lista apesi pe ea si in capat ai youtube. Cand il selectezi iti da un cod care il bagi in post. In codul ala ai undeva un semn "#" care il inlocuiesti cu sfarsitul codului de la videoul care vrei sa il pui

| artur99 a răspuns:

Domeniul îl ai de pe www.wordpress.com?

| artur99 a răspuns:

Te pot ajuta eu.
Mess: david1989mail@yahoo.com sau Skype: artur1999skype

| RzoneRo explică:

Mai astept... Domeniu.com am

| RzoneRo explică:

Stiu cum sa postez cu embed code, dar necesita Drepturi de autor. Cum le obtin?

| Putlocker_Play_1989 a răspuns:

Intra aici daca vrei sa vezi ce e nou si seriale si filme 2018!

Enjoy! URL https://watchtvepisodes.me/