| radwoo24 a întrebat:

Am un blog si as dori sa stiu cum pot face legatura intre blogul meu si alt blog. De exemplu ce apare pe blogul respectiv sa apara si pe blogul meu.
Eu folosesc Wordpress, iar celalalt domeniu gratuit co.cc

3 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Si eu am blog si facut astfel : am postat linkul acelui blog in postare, doar asa am putut,

| 3rN3SyTo a răspuns:

Atunci fa altfel: uramreste blogul acel si acel blog s te urmareasca pe tine si asa e legatura intre bloguri http://3rn3syto.blogspot.com/ cum am eu sus in dreapta! sper sa te fii ajutat:) altfel nu prea inteleg cum sorry man

| radwoo24 explică:

Intrebarea e cum sa folosesc acel connect? big grin