| Shooter a întrebat:

Am facut o incercare de site si am vrut sa il pun pe net pe un domeniu gratuit...dar nu merge sa pun fisierele pe net.Am incercat si cu dot.tk si cu 20m.com si nu stiu de ce nu merge. si am incercat si cu Winscp si cu Filezilla. Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Ce fisiere ai incercat sa uploadezi?

| Shooter explică (pentru AgathaRo):

Pai am incercat sa uploadez doar un fisier html....si apoi am incercat sa uploadez fisierele de la wordpress..si nici astea nu merg.

| AgathaRo a răspuns (pentru Shooter):

Ca sa citeasca fisiere wordpress mai intai trebuie instalezi softul, insa nu stiu sigur despre fisiere html, dar am o banuiala ca trebuie sa il lasi pe root.

Întrebări recente