| 20Less a întrebat:

puteti sa imi spuneti care ar fi cele mai trasnite jocuri pe care le-ati inventa(max.3)? dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| RoberticaRoberta1999 a răspuns:

1)Va strangeti mai multi prieteni si incercati sa stati in cap facand spagatul si ceilalti prieteni sa sara peste cel care sta in cap laughing (si eu am incercat asta)
2)Sa va duceti pe camp sa faceti un foc mare si sa incercati sa sarit peste el laughing
PS:sa aveti si un extinctor la voi rolling on the floor
FUNDA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încercați să va jucați ce vă trece prin cap, depinde de creativitate. Cu condiția ca să nu vă jucați jocuri stupide, ce pot provoca accidentări. O seară bună!