| eAnne a întrebat:

puteti sa imi spuneti cum pot activa setarea pe facebook cu "URMARESTE"? Multumesc.

2 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

La fiecare pagina a unei persoane sau a unui produs ai pe pagina principala butonul "follow".Dai click acolo si vei primi la notificari stiri despre toate postarile acelor persoane

| eAnne explică (pentru justyoung9):

Nu ma referam pentru alti ca asta se observa si cu ochiul liber, am intrebat cum pot sa fac si eu sa am asa ceva ca si prietenii mei sa ma urmareasca.