| beautyfull a întrebat:

Buna Puteti Sami Spuneti Si Mie Ce Sa Fac Sami Mearga Barn Buddy Plz!

Răspuns Câştigător
| MihaiN1 a răspuns:

Nu ii poti face nimic.

Este o eroare de la joc.

7 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Poti sa intri aici si sa vezi ce se mai intampla:http://www.hi5.com/friend/group/4336081--Barn%2BBuddy--front-html

| znstr a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci, decat sa astepti
E de la joc, nu e de la tine big grin.nici mie nu-mi merge de cateva zile, iar cand am noroc si mi se incarca ferma, imi zice ca este cineva deja conectat pe ferma mea, si imi da eroare.

doar ai rabdare :p

| Licuriici a răspuns:

E de la ei`oh go on
O sa isi revina`rolling on the floor

| AngieT a răspuns:

Cred ca ne lasam de Barn Buddy pe hi5 si ne mutam cu jocul pe facebook laughing

| SkittlesS a răspuns:

Da mie imi merge tie nu?

| Ĺöļļy_8212 a răspuns:

Pai n-ai ce fake...nici mie nu-mi mergecrying Funda plzzz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce are si la mine se intampla la fel, si app poate sa-mi sp cineva niste modalitati sa trec nivelele mai repede?big grin dau fundita
big grin:X