| KazooForYou a întrebat:

Ce este aceea o funda sau fundita cum spuneti voi spuneti-mi va rog... e vb de barn buddy la barn buddy ziceti de funda etc... ce este aceea?

Răspuns Câştigător
| mleeky18 a răspuns:

Tu pui o intrebare.Noi raspundem.Raspunsul care ti se pare cel mai elocvent sau care iti place il declari castigator, si astfel cel care ti a dat raspunsul primeste o fundita din partea ta.happysper ca te am lamurit.

2 răspunsuri:
| Buh a răspuns:

Pai in functie de recolta [exemplu:pui flori din acelea albe si daca pui de mai multe ori sa iti dea o fundita]. Sunt 3 fundite, una alba, una rosie si una albastra... dupa ce o completezi pe cea albastra o sa-ti dea o cupa si credit.Ca sa vezi ce ai realizat dai pe cupa aceea de sus [dreapta].
Funda?big grin

| evelyna_1193 a răspuns:

De fapt. dupa 5 zile dupa ce postezi o intrebare pe TPU trebuie sa alegi un raspuns castigator...deci ii dai funditahappysau nu neaparat 5 zile...ma rog, deci-fundita?laughingpls:*