| TestoasaRoz a întrebat:

S-ar putea sa radeti de mine dar...asta e. Deci: Cand eram mai mica imi placea tare tare mult un joc care se numea : tapul ticu inventator. Imi amintesc bine ca era asa si nu tapul ticu merge la scoala. Chestia nasoala e ca eu aveam cd-ul de la un var de al meu asa ca acum nu il mai am si vreau neaparat sa il mai joc big grin Era jocul meu preferat atunci. Daca stiti cunva cum l-as putea lua gratis de pe net big grin Va rog mult de totbig grin Ajutati-ma sa imi implinesc visullaughing (da, dau fundita egoistilortongue)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si e prefe al meu sunt baiat si nu rad eu am avut toata colectia si avea virusi.

| este a răspuns:

Desigur! Poti cauta pe site-ul www.cd erc press-tapul ticu inventator.ro! Poti sa cauti si pe alte site-uri, dar nu stiu daca va functiona!

Emanuela, 11 ani