| mispis a întrebat:

Sa zicem ca un prieten/coleg va invita la ziua sa de nastere.Cum ar fi dupa voi petrecerea perfecta? Cum v-ati distra cu siguranta? Sa nu va plictisiti deloc.Va rog, ziceti-mi ce v-ati dori voi sa fie la acea petrecere, unde sa fie petrecerea(acasa/club/local), etc.Nu vreau sa-mi dati idei, ci sa-mi ziceti care ar fi PETRECEREA IDEALA, in viziunea voastra.
Am mare nevoie de ajutorul vostru! Daca puteti, votati intrebarea, va rog! Vreau cat mai multe raspunsuri.
PS:Vine ziua mea si de asta sunt cam stresata, vreau sa se distreze cei pe care ii invit.

4 răspunsuri:
| denidenisa98 a răspuns:

Pai dupa mine petrecerea ideala ar fi intr-un club frumos cu muzica energica si o atmosfera placuta si baloane care sa se sparga si sa pice hartiute de acelea din elehee hee (nu stiu cum se numesc), cu lumini care sa se schimbe o data la 7 minute, cu de toate pe masa, sa invit cantaretii mei favoriti sa cante acolo LIVE sa mergem o tura cu limuzina si sa fie intuneric, iar la un moment dat sa se opreasca muzica pentru 15 min sau mai mult si sa spunem povesti de groaza, apoi din nou sa se reia muzicalaughing. asa ar fi petrecerea ideala pentru minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa e bine, mai ales daca petrecaretii se cunosc intre ei happy. de obicei distractie = muzica, iar acasa asta poate insemna bucluc daca stai la bloc. In club e costisitor, dar merita. Asta pentru ca nu trebuie sa te preocupi de organizare, te distrezi si tu, atata timp ca rezervi locuri la "masa".
tu iti cunosti cel mai bine prietenii. tu ce ai face daca ai fi in locul tau?

| AjutCuCePot a răspuns:

Ar fi frumos acasa(zic eu).

1. Muzica la maxim.(boxe bune care sa se auda ff. tare, bas, tobahee hee etc)

2.Decoratiunea frumoasa.(baloane, fascaitori, ghirlande, coifuri)

3.Curatenie in casa( va zic asta fiindca eu am mai fost si stiu ce inseamna sa te simti confortabil)

4. Invitatii(depinde cum se comporta invitatii pot fi si copii si adulti si adolescenti-pot fi unii care sa vorbeasca urat, sa mai scape cate o prostie, copiii sa nu se jigneasca unul pe celalat. si bebelusii nu -nu sunt bine veniti de invitatilaughing la copii ma refer si la adolescenti

5.Cadourile pentru. sarbatorit(frumoase)

6.Mancarea-pe placul copiilor

7.Si un pic de bautura -asta vrea toti cred(sampanie, vin, bere, suc, apa, votca, bere de casa etc.)

8.Ca sa iasa si mai deosebita ar fi frumos niste artificii ceva(sa fie mai spectaculos.)

9.Sa fie baietii politicosi cu fetele-sa nu le injure, sa nu le jigneasca, sa nu le bata, sa nu le traga de par -ci sa le invite la dans frumos

10. Muzica sa fie pe placul tuturor.

11.Camera sa fie incapatoare

12.Mai multi invitati
Nu mai stiu. SPer ca te-am ajutat. Funda?

| bogdanmihail a răspuns:

Pai depinde de fiecare persoana. nu o sa poti sa ii multumesti pe toti. eu de rev am fost la cineva acasa, ne-am adunat 20 de oameni si a fost super. nu a fost nu stiu ce organizare 2 boxe mari o statie si ceva lumini dar a fost super. eu zic sa faci cat mai simplu sa nu te complici. sper sa ca am fost de ajutor. la multi ani pentru ziua si distractie faina. papawave