| Mishee a întrebat:

Buna happy Sambata asta organizez o petrecere in pijamale dar invit si colegi (16 ani) si alti copii care au si 13, si 10, si 9, si chiar si 18. happy
Intrebarea mea este: Cum as putea sa imbin activitatile incat sa se distreze toti? happy
Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Pai... puteti sa va uitati toti la un film, sa comandati pizza, sa jucati un joc de gen Monopoly, sa spuneti povesti de groaza, karaoke si alte chestii de astea.

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

"Pe aia mici ii inveti sa se masturbeze si le dai un vibrator, si voi va distrati" laughing glumesc. Scuze pentru raspunsul asta dar ma plictisesc de moarte.

Raspunsul lui Black_Cherry e foarte bun.