| anonim_4396 a întrebat:

Peste 6 zile e ziua mea, si nu stiu ce sa organizez! Seara as vrea sa fac o petrecere in pijamale! Dar ziua?
Multumesc Anticipat big grin
[Funda]

Răspuns Câştigător
| Didu a răspuns:

Poti face ceva distractiv. Poti sa pui in niste baloane biletele pe care sa scrieti un fel de porunci. Fiecare alege cate un balon si va face exact ce scrie pe biletel. Poti scrie sa spuna un banc, sa cante un refren dintr-o melodie.sa imite un trabant ceva distractiv...
Sau sa luati niste biletele pe care sa fie cateva intrebari haioase, iar prietenele tale sa raspunda cat mai amuzant.intrebarile pot fi de genul "Cum se numesc rudele papei?" Raparude...sau "Cum se numeste un dac care gandeste?" R:Gandac...Gasesti aici mai multe:
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=11&sct=81

Sper ca te-am ajutat. Pa pa:

10 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Ziua ai putea să-ți scoți prietenii la un suc, la o terasă, s-au într-un pub/club. Depinde de gusturile tale.
Ar fi fain să aveți și-un loc în care să puteți dansa și mai mult spațiu. Sunteți tineri, aveți nevoie de mult loc de destrăbălare. laughing
Iar seara da, ai putea să faci o petrecere în pijamale cu fetele. E o idee OK după o zi agitată. Să vă distrați!

La mulți ani! :*

| Rallu a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai. de exemplu ai putea sa ti`o faci la restaurant, terasa...
Muzica este obligatorielaughingcel putin asa cred eubig grin
Eu mi-am facut`o la o pizzerie si a fost frumos
Poti cumpara/creea ornamente
Cateva jocuri(depinde de varsta)
Sper ca ti`e de folos
La multi ani din partea mea!
Fundita?:*

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Ziua pai fa un concurs cu probe: 1 proba-dans cine danseaza cel mai haios/urat sau frumos primeste punctajul 10 si un premiu ales de jiuriu. 2 proba-imbracaminte: arunca cateva haine mai nefolositoare (bluze, pantaloni, pantofi...si altele) in mijlocul camerei si infasurati in jurul capului o esarfa (astfel incat participantul sa nu vada nimic) si sa traga o bluza un pantalon si o pereche de pantofi si sa le foloseasca astefl incat sa fie cea mai ciudata si excentrica tinuta, tot asa castigatorul primeste o nota mare si un cadou ales de jiuriu... si alte probe mai NEBUNATICE, ca sa zic asa. deci, SUCCES!

| danaalexa a răspuns:

Da la piscina sau acasa daca nu is parintii cu muzica chestii da sa nu fie prea organizata pentru ca devine aiurea. fara ore de...chestii de genu.sau invitati prietenii in oras si mergeti intr-un loc frumos.happy

| MeetTheMonster a răspuns:

Pai ziua stai si odihnestete si asa e cald pe afara, si seara sa inceapa chefuwinking

| laara a răspuns:

De ziua mea am fost la gratar love struck si am stat cu cortu ...foc de tabara alea, alea tongue La Multi Ani! :*

| Ðida a răspuns:

Merci de urari blushing kiss

| gabriela95 a răspuns:

:X esti nascuta in aceeasi zi cu minebig grin
ai putea sa-ti inviti prietenii in oras la un suc cevabatting eyelashes
sau sa o faci acasa...mai ales daca stai la casa sa o faci in curte,
la piscina. Oricum de ziua mea voi fi la marebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. avand in vedere ca e vara ai putea sa o faci la piscina( asta daca sh vremea tine cu tine).winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea sa organizezi acasa la tine o petrecere intaintea perecerii in pijamale, sau intr-un club select, la piscina, sau la un restaurant cu terasa. dar poate tu ai alte idei mai bune. ideile mele sunt venite acum pe moment. apropo, La multi ani!

P. S. Buna idee cu petrecerea in pijamale!