| alina17ilinca a întrebat:

saptamana viitoare la scoala avem o activitate " Intilnirea cu Absolventii". trebuie sa facem un video ceva despre noi si scoala, dar nu prea am idei pentru video. va rog sa ma ajutati, dati nish pareri despre ar putea fi filmuletul, ceva istorioare.
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Atena1999 a răspuns:

Hei, salut Alina, as avea o idee, nu stiu sigur daca ti-ar placea dar m-am gandit ca ati putea face un film in care unul dintre voi sa inceapa sa citeasca dintr-o carte in care sa fie o poveste asemanatoare cu zilele de scoala in care voi sa fiti personaje, ce va ge Cei Trei Purcelusi unde elevii din scoala ar fi purceii si profesorii ar fi lupul. Succes!

0 răspunsuri:
Întrebări recente