| BoyCluj2013 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste opinii, pareri, sfaturi, etc. La scoala (sunt la liceu) avem de pregatit o felicitare de 1 martie. Mentionez ca suntem intr-un proiect Comenius, vin spaniolii la noi luna viitoare, si trebuie sa facem diverse lucruri. Imi puteti spune, cam ce si cum am putea face felicitarea? happy

1 răspuns:
| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Uite un sfat zic eu bunicel: de obicei, cand am partede asemenea lucruri(adica trebuie sa fac felicitari si mai stiu eu cate)imi las imaginatia sa zburde.
faci asa:1.pregatesti o foaie A3 sau A4 depinde cat de mare vrei felicitarea
2. o impaturi in doua
3.cu creionul de scris, trasezi orice contur doresti(inimioare, flori etc.)dar numai pe partile care se deschid
4.decupezi dupa modelul tau personalizat si colorezi cum vrei... iar la final daca ai inspiratie scrii un text siropos pentru mama si ai facut o felicitare originala, simpla si draguta