| Anonimsilver a întrebat:

Saptamana viitoare vreau sa merg la Starbucks cu cateva prietene si as vrea sa stiu meniul dar si preturile, eu nu ma pot duce la Starbucks pentru ca cel mai apropiat Starbucks este la nu stiu cate statii de tranvai de aici, daca ati fost voi de curand ati putea sa imi ziceti meniul si preturile? Pe site nu se gasesc si as vrea de acum cam cat costa bauturile si ce au pe acolo.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Starbucks au preturi ridicole. In Iasi de exemplu e o nenorocita de prajitura de pe la 15-20 RON in sus si la fel si un rahat de cafea. Baga-si-le-ar undeva pe toate!
P.S. Inainte sa mergi la SB in Romania, poate vrei sa citesti asta - http://www.kmkz.ro/......arbucks-2/

| Anonimsilver explică (pentru KodrutZ):

Stiu ca au preturi foarte mari si uneori nu merita, mai stiu si ca Starbucks nu e chiar "cea mai buna" cafenea, cel putin in Bucuresti dar totusi am vrea sa mergem acolo.

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonimsilver):

Ai bani de aruncat, mai bine ii dai unui amarit. Treaba ta, go ahead.