| marylaza13 a întrebat:

scuze de categorie! Imi dati si mie un site unde sa downloandez PhotoShop CS6? [am windows xp], Photoshop-ul sa nu fie 'zip' pentru ca nu merge! va rog mult, multumesc mult!

Scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| danikee a răspuns:

Dupa ce ai cautat respectivul program ai sub program niste linkuri. copiezi pe rand linkurile intr-un tab nou... dupa ce le descarci pe toate poti folosi programul...

5 răspunsuri:
| danikee a răspuns:

Nu stiu unde gasesti fara sa fie zip. Dar iti recomand sa intri pe tehparadox.com si sa cauti acolo deoarece sunt crackuite si sunt gratis, doar ca daca vrei sa descarci repede iti trebuie cont premium pe site-urile respective. Sper sa gasesti cv bun pe-acolo happy

| marylaza13 explică (pentru danikee):

Ce inseamna sa fie crackuite? laughing)

| marylaza13 explică (pentru danikee):

Ce inseamna sa fie crack-uite? laughing

| danikee a răspuns:

Sa fie modificat softu astfel incat sa functioneze fara probleme... happy

| marylaza13 explică (pentru danikee):

Si cum fac? smug Cand il downloandez si dau pe el imi zice 'erorr launching install' sau ce dracu... nu stiu sigur daca zice 'install' dar restul zice.