| iLovedYou96 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu ce sa-i cumpar... Voi ce ziceti sa-i cumpar?

P. S: Este rocker si implineste 15 ani.

Raspundeti cat mai repede.
Ms anticipat, papa!

Răspuns Câştigător
| bubbles_6003 a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi ceva album de la trupa lui preferata, un tricou amuzant cu scris (www.tu.ro mi-am cumparat si eu de acolo tricouri si sunt super), ceva bratara sau ceva de ornament gen o iguana care sta pe stanca or something like that. Sau daca esti buna la pictat sau crafts fa-i un tablou. Good luck with that

7 răspunsuri:
| Aida_3174 a răspuns:

IA UN TRICOU DRAGUT si du-te la o firma de personalizare, zi'le sa faca ceva oiriginal pe el, ceva cu voi 2 sau depinde, nu trebuie sa fie ceva scump, ci ceva care sa aiba valoare sentimentala happy sper ca te-am ajutat. Pe langa asta poti sa iei 2 bratari care sa semene si sa le purtati, dar a lui sa fie mai barbateasca happy nu vrea sa poarte lucruri de fetewinking

| Lacoste a răspuns:

Buna. Cumpara-i un tricou cu trupa lui preferata sau mergeti la un concert rock.

| Dianaa94 a răspuns:

Pai...un pistol din ala care e ca briketa(de fapt briketa dar are forma unui pistol), o rama si pui poza cu voi 2, Un tricou cu formatia pref, Nuj... ceva facut de tine etc big grin

| MadalinaDaiana a răspuns:

Pai tu esti iubita lui, tu sti ce ii place tongue

| Andre3aCrystina a răspuns:

Cumpara-i un tricou ceva in genul lui ...sti la ce ma refer cum poarta rockerii big grin

| clausy11 a răspuns:

Ai putea sai cumperi o inima sau un ursuletbig grinmai mult conteaza intentia:*plizz funda:X

| mukabuga a răspuns:

Ce zici de o placa de skateboard?smug

Întrebări recente