| XoXoGirll a întrebat:

Buna TPU se apropie ziua de nume a iubitului meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Are 19 ani si ziua lui de nastere este de Sf. Valentin... ce as putea sa ii fac cadou?

Dau fundita...big grin :X:X

Răspuns Câştigător
| bogdan1413 a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou ceva care stii ca isi doreste sau care ii placewinking

7 răspunsuri:
| smileforme01 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un colaj cu fotografii in care sunteti voi, puse intr-o rama frumoasa...sa-i demonstrezi ca dragostea voastra a rezistat dupa suisuri si corborasuri.sau daca vrei ceva mai sofisticat ai putea un ceas.thinking daca stii ca poartahappy sper ca te-am ajutat:*

| Bogdanell5 a răspuns:

Buna. Eu (ca baiat) iti sugerez sa'i cumperi ceva la care nu se asteapta.Gen, ceva care sa spuna ceea simti, dar sa nu fie ceva...Inimioara de plus... Ceva cretin, de exemplu, o cana de cafea cu doi copii care se saruta, sau, nu stiu. Ceea ce simti tu, intr'un cadou fara sens. Nu are logica, dar se v'a simti bine cand il v'a primi de la tine. Bafta happy

| ShadyRO a răspuns:

Cumparai un prezervativ si deschideti picioarele.

| XoXoGirll explică (pentru ShadyRO):

Nu mersi

| ShadyRO a răspuns (pentru XoXoGirll):

De ce fa?

| XoXoGirll explică (pentru ShadyRO):

Fa sa ii zici lu... nu mie