| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Buna seara(11:25 PM)iubitori ai jocului RPG TES4(Oblivion The Elder Scrolls 4)Cred ca daca chiar va place jocul ati vazut deja trailerul de la TES5...Cum vi se pare? La ce va asteptati?(eu cred ca grafici mai bune mai multe arme mai multe armuri mai multi monstri un nou regat Skyrm, mai multe qwesturi, si gameplay mult mai interesant)Veti cumpara jocul sau il veti downloada piratat?

2 răspunsuri:
| Frostly a răspuns:

Euu,am cumparat skyrimu, si plus pirateria este ilegala

| Silv3rDS a răspuns:

Clar piraterie, singuru care-si merita banii momentan este World of Warcraft in opinia mea, este cel mai complet, dar... trebuie sa apara Diablo 3 big grin... abia astept happy