| khrys a întrebat:

Am o problma si sincer nu stiu cum sa o rezolv! Trebuie sa fac un discurs in cadrul unui proiect despre efectele excesului de medicamente asupra sistemului nervos si sincer nicaieri nu am gasit nimic! Va rog ajutati-ma cu orice, cu sfaturi, cu site- uri (desi, am cautat si nu am gasit nimic concret si sigur), cu cunostinte; orice.Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută la bibliotecă o carte de farmacologie și una de medicină generală, ele te vor ajuta.
Pa, pa.