| Fluture a întrebat:

Am un chef sa privesc niste filme de comedie sau aventurithinking Imi spuneti si mie cateva? Si imi ziceti si despre ce e vorba in ele?hee hee Si daca puteti imi dati si linkuri de unde as putea sa le downloadez+subtitraribatting eyelashes? Mersi anticipat. Dau fundita+voturibatting eyelashes[inteligent, amuzant, folositor etc.]

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Comedie:american pie
aventuri:piratii din caraibe, stapanul inelelor, harry potter
pa-pa

| Nikk96 a răspuns:

Cele mai bune filme le gasesti pe www.filmealese.com
Intra acolo la ce domeniu vrei tu, citeste micile detalii de la filmele care sunt de comedie sau aventura si daca iti place poveste downloadeaza filmul. Mie imi plac mult filmele cu Jeniffer Aniston. Uite ce filme mi-au placut :
You Again
The Notebook
Hurt locker
P. S I love you(doar de dragoste. mi-au dat lacrimile)
Yes Man ( cu Jim Carrey;)
Superhero (supercomedie)
si multe altele.mai bine intra.Ca tu stii mai bine ce iti place;))!
Vizionare placuta! :)