| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Buna Seara as vrea sa-mi explice cineva cum pot juca servere private de metin2 hamachi...Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Pai prima oara trebuie sa instalezi hamachi pe sistemul de operare. apoi trebuie sa gasesti o retea cu useri care joaca metin in hamachi. iar ca sa poti juca in hamachi vreun joc, trebuie sa deschizi jocul si sa dai conexiune la tcp/ip server. p. s. : trebuie sa inchizi toate aplicatiile care folosesc conexiune la internet, chiar si messenger-ul.

9 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

Pai te joci cum joci si pe RO! Ce e asa thinking greu?

| sssSnake a răspuns:

Ma, lasa dra*** de joc, ala e un joc pentru oameni care nu is oameni! du-te si tu afara si nu te mai juca prostia aia... oh go on

| RomanMandruPanaMor explică:

Pai RO ii cam plin de bugg-uri, copii de 12-13 ani de te injura de ti se face rau(asta ma deranjeaza rau)... si joc de imi permite pclaughingbig grin si metin2 joc mai mult pentru calrolling on the floor

| someiau a răspuns:

Ca sa joci pe server privat drefuie sa intri pe FyLongju.cine faci cont dupa aceea il descarci si gata e server privat si cresti super repede si e in romana te da cu cal militar de la lvl 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sati descarci hamachi
dupa ce il descarci te loghezi acolo in el nu trebuie pe net
apoi inainte sa intri in joc trebuie sa dai la hamachi
join an exist networck
bagi acolo sv si o sa te lase

daca nati inteles dati add la id acesta refresh_alecs

| RomanMandruPanaMor explică:

Pentru cei care nu stiu uitati cum zic eu ca este mai usor:
- instalezi hamachi
- il pornesty din network=>>dai Join an existing Network si acol scrii numele si parolawinking
-si atunci o sa va mearga si pagina de registerwinking

| matr1c3 a răspuns:

Bai deci nu mg am bagat vreo 3 servere din astea si nu mg nimk din ele dau ping pe alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha incultilor o zis SERVER PRIVATE DE METIN2 HAMACHI sunteti si orbi si prosti, daca nu stiti nu va bagati, si ii FYLONGJU.CN nu fylongju.cine straight face...si nu ii mereu in romana desteptule ca poate fi si in engleza, germana, chineza, nu va bagati numa pe romana ca ii mai usor de inteles, instaleaza in engleza si vezi dupa aia cum se joaca ca lumeawinkingtoti romani pe metin2.ro sau orice joaca sa fie in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu vream sa întreb acelaşi lucru.Este destul de ciudat, nu ştiu cine ar putea juca pe server privat!