| cinevaaaaa a întrebat:

Buna seara TPU! Ce as putea sa fac cand sunt singura acasa? In afara de petreceri, sa invit prieteni sau sa ies in oras, adica sa fac numai eu (nu am animale de casa).

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Videochat

| Deliadelias a răspuns:

Asculti muzica la maxim b-), "Ca sa moara veciniilii laughing"; x. Incearca sa te distrezi b-). Uita-te la filmee de groazaaadevil. Culcate cat mai tarziu posibil thinking Mna nu stiu, ai o gramada de lucruri ce sa faci. Eu una mie indf daca sunt sau nu parintii acasa devil. Daca nu sunt, de obicei imi invit prietenii la minehee hee. :*
Bafta:* Si Have Fun smug!

| KatomikaTakumi a răspuns:

Poti sa citesti ceva, sau sa te uiti la TV...

| Prettygirl99 a răspuns:

Deseneaza, daca ai margele poti sa faci bratari, fa teste online, poti sa iti faci un oracol, sau un caiet in care sa scrii citate, sau ce iti place tie. Poti sa gatesti ceva rolling on the floor. Sau poti sa iti faci poze. Bafta!

| jfdeoeogpde a răspuns:

Uite cam ce fac eu : citesc (caci am un frate mai mic si doar atunci am destula liniste laughing), imi fac parul in ce moduri vreau si scriu cantece sau daca nu iti place nici una eu mai merg la bucatarie si incep sa amestec ce gasesc dulce pe acolo laughing. DISTRACTIE PLACUTA!