| xEndlessLove a întrebat:

M-am plictisit de moarte in casa. Ce as putea sa fac? In seara asta nu mai ies afara deoarece o prietena care sta prin zona mea nu mai iese si mie nu imi convine sa vin singura acasa. Ce imi recomandati sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?

Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Cuky a răspuns:

Buna! In seara aceasta este,, dansez pentru tine'', pe PRO tv, la 20:30, daca iti place. Daca nu, mai stai si tu pe calculator sau gateste ceva.E amuzant! Daca nu, invita-ti prietena la tine. Sper ca te-am ajutat.

| xEndlessLove explică (pentru Cuky):

Ma uit la Dansez pentru tine. De cand asteptat sa inceapa. Mersi love struck

| Cuky a răspuns (pentru xEndlessLove):

Cu placere.Eu ma uit inca de cand a inceput, in fiecare seara, aproape, stateam pana la unu jumatate si ma uitam pana la sfarsit.Ma bucur ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| NuIntreba a răspuns:

Iesi afara si cand trebuie sa pleci roaga un prieten/prietena sa te conduca happy sau pleaca singura si vorbeste la telefon sa nu iti fie urat laughing

| deea00000 a răspuns:

Poi... ai putea asculta muzica preferata, daca iti place sa citesti poti citi o carte sau o revista, daca vrei suna un prieten drag si vorbeste cu el, sau sa te uiti la televizor...

| xEndlessLove explică (pentru deea00000):

M-am uitat la tv si m-a luat somnul si am dormit vreo 2 ore. Mersi.