| user_7557 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie programul de vizitare si preturile de la :
-Salina Slanic Prahova (preturi, orar vizitare, in ce zi este inchisa)
-Baia Baciului (preturi strand, orar, locuri pentru mancat)
- alte obiective din Slanic (inclusiv orar si preturi)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pitica :X a răspuns:

Pai la salina e deschis zilnic cred :d de dimineata pana seara si cred ca e 10- 15 lei intrarea ...la baia baciului e 20 de lei intrarea si mai e baia rosie care e super frumoasa dar e 35 de lei intrarea dar merita crede-ma ...preturile la bai le stiu sg pentru ca am fost eu azi happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat