| Zennooonn a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie programul de la Baia Baciului, Slanic? Si cat costa intrarea? Si inca ceva... laughing)
Daca nu stii sa inoti te duci la fund sau e atat de sarata apa incat te tine la suprafata? Mersiiiii :*
Fundaa!

1 răspuns:
| Doja a răspuns:

Nu te duci la fund in Baia Baciului. E cea mai putin sarata apa, mai ales comparativ cu Baia Verde, dar in continuare ai grija sa nu-ti intre sare in ochi.

Programul e intre 8 si 22, anul trecut intrarea costa 30 lei/adult, 15lei/copil