| Samy48 a întrebat:

si-a luat cineva Sims 3 ambitions(din Bucuresti )?, ca veau sa mi-l iau da' nu l-am gasit la Diverta

6 răspunsuri:
| gerasaslan a răspuns:

Cauta-l la Uniri in magazin thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soryy no stiu, ue milam scos depe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu stau in Brasov si m-am dus la media galaxy din Brasov si mi-au zis ca inca nu l-au primit dar il au sigur in magazinele din Bucuresti, deci ai putea sa incerci la media galaxy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la media galaxy si nu il aveau, pe 11 Iunie! Am mai fost pe 17, nimic! Nici azi nu l-am gasit, asa ca l-am luat de pe net... E SUPER!

| GeorgeJr a răspuns:

Daca nu l-ai gasit la plazza incearca la afi... poate ai mai mult noroc

Întrebări recente