| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

si paste fericit:*...eu abia me-am facut cont pe acest site si pare foarte interesant! voi ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Din punctul meu de vedere, acest site este unul foarte bun si foarte util, unul care le da oamenilor posibilitatea sa ajute si sa fie ajutati de semenii lor.In plus, din raspunsurile oamenilor inveti lucruri pe care poate ca nu le stiai inainte.

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte buna. Dar ai mare grija! Creeaza dependenta!

| Razvan a răspuns:

Bine ai venithee hee
Din pacate, au plecat useri importanti care erau crema site-uluihee hee
Avalansa de intrebari stupide pare ca a trecut, sa speram ca va iesi si soarele pe bulevardul TPUhee hee

| Pho3nix a răspuns:

S-a schimbat acest site. Inainte erau multe intrebari interesante si nu mai stiai cui sa raspunzi.
Acuma vad numai intrebari stupide puse de pusti sau pustoaice de 11-12 ani.
Inainte era mai frumos.

Paste Fericit si tie.

| LuS[z] a răspuns:

Buna si ne bucuram sa te avem printre noi.Paste Fericit si tie. E un site foarte util un "prieten"virtual care iti poate da o mana de ajutor atunci cand ai nevoie

| Ana-Maria94 a răspuns:

Merci al felhappyo parere foarte foarte buna ...imi place foarte mult pentru ca pot ajuta multa lumea si la randul meu tot fi ajutata. Bun venit pe site si sper sa-ti placa!

| LittleandLiars a răspuns:

Ca sa fiu prima care iti da un raspuns da mi se pare OK
Si paste fericitwinking

| Tourniquet a răspuns:

Buna.

Paste fericit si tie kiss

Ma bucur ca ni te-ai alaturat in comunitatea TPU.ro! Bine ai venitbatting eyelashes.

Acest site este ca un drog mic love struck. nu ma mai satur de el love struck. TPU in jos, TPU in sus. Chiar mi-am facut prieteni love struck. Am cativa prieteni buni, o apreciez foarte mult pe doamna Luciana ( Lucien ). happy. printre care mai am prieteni.

Este un site interesant, ajuti si esti ajutat cand ai nevoie!

Incerc sa imi conving prietenii sa intre happy. Si intra, stau 2-3 zile pe TPU si apoi prind drag de el laughing.

Deci, ma bucur ca ni te-ai alaturat totipentruunubatting eyelashes.

| hugo a răspuns:

Sunt de parere ca in ziua de astazi majoritatea tinerilo nu stiu ce inseamna un Paste, pastele este o sarbatoare religioasa, crestina...nu inteleg pentru ce se duc in cluburi in noaptea de inviere si asa mai departe, ei practic se bucura pentru rastignirea lui Isus.in fine, dupaceea ne intreb de ce se intoarce lumea cu fundu in sus.de rai ce suntem!

| MariuZ a răspuns:

Noi l-am folosit de cateva ori pana sa ne facem o parere. Si - daca ne gasesti inca aici - e evident care e aia. In plus... nu vrei sa te convingi personal, in loc sa te bazezi pe ce cred altii? Bafta!

| ForteGames a răspuns:

E super. Daca vrei sa afli ceva pui o intrebare si cineva care are sufletul mai bun si care bineinteles stie sau a trecut prin asa ceva iti va raspunde! Mult succes!

| sw33tdoll a răspuns:

Este un site destul de interesant, unde oamenii se ajuta reciproc, si din unele raspunsuri poti sa ei lucruri bune dupa parerea mea... mesc tare :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Merci la fel.Site-ul asta(sincer) mi-a placut foarte mult inainte si dupa ce mi-am facut cont(pe 6 nov, chiar daca la profil scrie9). Intre timp s-au schimbat multe si au plecat useri valorosi, iar altii nu prea mai sunt activi...cu toate astea, site-ul inca imi pare ok, nu la fel ca inainte, dar asta e.Bine ai venitwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau, Paste Fericit si tie. Pai ce sa zic, incerc sa ma cam las,laughing e ca un drog, inainte cum deschideam compu` direct TPU.ro, intrebari noi, raspunsuri, tot sa vad, sa raspund, sa intreb...si acum nu trece o zi sa nu intru, dar inainte eram obsedatabig grin de "drogul`" acesta miclaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa-ti raspund la urare.Sarbatori fericite si tie! Te pup, si ma bucur ca te-am putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt noua. Imi place foarte mult
site-ul.

| romel a răspuns:

e buna daca ajuti pe cineva cu un sfat bun