| deutzadia a întrebat:

Spuneti-mi cum se numeste un program dar de pe telefon(app am Samsung galaxy s) la care sa ii spun ceva in romana si sa-mi zica acelasi lucru in franceza si italiana.Dar nu dintionar ca trebuie scris si nu am atat timp si plus ca nici nu traduce foarte corect totul.
Sa ii spun o fraza in romana si sa mi-o zica inapoi in franceza sau italiana.

Este urgent! Ca plec in concediu cateva zile in una dintre tarile astea(Franta sau Italia)si nu stiu nici-una din limbi si nici cu engleza nu stau prea bine.
Helppppppppp
Funda

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu exista asa ceva, tu gandesti ce zici? Nici Siri nu poate face asta.