| CatGirl a întrebat:

Spuneti-mi niste site-uri pe care pot intra sa nu ma plictisesc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai aici pe TPUbig grinSigur nu te vei plictisi love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@Bro-pai ai dreptate big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Eu pe asta nu ma plitisesc pentru ca citesc mereu chestii interesate din diverse domenii.:) http://www.descopera.ro/

| ralucaralu a răspuns:

Daca iti place moda...sau sa creezi intra pe ww.kyra.ro sau sa joci joc de cultura generala www.conquiztador.ro

| rserpu a răspuns:

Daca te plictisesti sau daca te plictisesti sa te distrezi :D, atunci ai face ceva pentru tine. Intra pe www.webmoneyhq.ws si fa ceva de viitor. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe site-ul asta ca nu te plictisesti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi? si mumoasa spune ca minebatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.top15.ro
ai aici ce vreii daca vrei informati mai multe putem vb clau_blondutzu_boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa te plictisesti intra pe http://www.apocalypty.do.am/ Filme, jocuri, muzica noi in fiecare zi adaugari noi