| Aiied a întrebat:

Buna happy. Stie cineva cam cat ar costa 2 zile la Hajduszoboszlo in Ungariahee hee. La 4 persoane happy. Mersi >big grin

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Am fost anul trecut de vineri până duminică şi n-a costat foarte mult. Am găsit o cazare nemaipomenită, 50 de lei de persoană pe noapte, cu toate incluse: mini bucătărie în cameră, bar, tv cu plasmă, grădină, aer condiţionat, grătar în grădină şi multe altele. Intrarea la Hajdu a fost cam 1200 de forinţi, ar veni cam 15 lei, fără reintrări în ziua respectivă.
Repet, depinde şi unde vreţi să vă cazaţi, la hotel, vilă, pensiune şamd, însă în principiu cazările sunt ieftine acolo.

| micurutza2005 a răspuns:

Daca mergi la particulari si mai si negociezi iesi ieftin si e ok cazarea nu ca in Romania unde totul lasa de dorit, anul trecut parca am cheltuit80. 000forinti pe 6 zile cu totul/familie inclus drum, intrarile la strand parca daca bine tin minte, a fost mai bine ca la noi clarhappy

| Aiied explică:

Si cam cat e 80. 000 forinti in lei?big grin

| gabriela a răspuns:

Google...Hajduszoboszlo, si alegi! oferte multe, in functie de buget!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi am fost anul trecut (2 pers), ne-a costat cam in jur de 1000-1100 ron cu drum, cazare, mancare, intrare la strand, si ne-am permis aproape tot ce ne-am dorit (adica am fost la restaurante, in club, la strand am mancat de toate, am cumparat de toate) si am stat 7 nopti acolo. Eu zic ca cu 800 lei va ajunge la 4 pers pentru tot: drum, cazare, intrare la strand, mancare si tot ce va doriti. Merita sa mergeti acolo, fata de ce e la noi, acolo e frumos, curat si e foarte ieftin. Daca va intereseaza va dau si o adresa de la pensiunea la care am fost noi: ai in camera baie, mini bucatarie echipata cu tot ce-ti trebuie, televizor, loc de gratar afara, masa de biliard in curte, si are si loc de joaca pentru copii mici (in cazul in care avti copii), si mergi cam 5 minute pe jos pana la strand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu adresa anomim! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost acel anonim. :D
Acesta este pensiunea unde am fost noi:
http://hotel-szallas.com/tessedik-vendeghaz/
Adresa este: Str. Tessedik Samuel, nr. 1, Hajduszoboszlo 4200

Pe telefon se poate vorbi in engleza cu ei, daca nu stiti maghiara.
Pretul este intre 2500-3500 de forinti de persoana, ceea ce inseamna in jur de 40-50 RON.

| George_1890 a răspuns:

Daca vrei cazare iti recomand http://hotelhajduszoboszlo.ro
Am facut rezervarea la ei pe site, mi-a raspuns un domn foarte prompt, am platit un avans pentru cazare si am gasit ce am vazut si pe site.
Sunt tare de treaba, primesti si card de fidelitate cu care ai reduceri la restaurante, go kart, etc